Judo Baltic Sea Championships 2016

Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.03.2016
Nimi Maa Seura Vyöarvo Sp. Sv. Sarja
Abromavičiūtė, AustėjaLiettuaSport Club Ipon1 kyu (ruskea)Nainen1998U21 naiset alle 70 kg
Abromavičiūtė, AustėjaLiettuaSport Club Ipon1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 70 kg
Abubakarov, Iljas ViroTarto Do3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Agnoli, FloraRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 44 kg
Ahmodjonov, AliserLatviaV.Zeļonija sporta skola3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Ahonen, JoniSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 55 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Ahonen, JoonasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 60 kg
Akimenko, AleksejsLatviaV.Zeļonija sporta skola1 kyu (ruskea)Mies1997U21 miehet alle 100 kg
Altosaar, MihkelViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Altosaar, MihkelViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U21 miehet alle 66 kg
Altosar, MarkViroBudolinn2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Amininaji, AmirSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies1982Miehet alle 73 kg
Antfolk, KristofferSuomiÅlands Judoklubb2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Avedeniy, PavelSuomiKiteen Kippon2 kyu (sininen)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Balakthanova, EnisaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2002U18 tytöt alle 48 kg
Bapiste, FournierRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 50 kg
Basharov, JevgeniViroKibuvits2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Baudouin, ThibautRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 73 kg
Brochin, HugoRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 55 kg
Bulgakov, KristianSuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 kyu (ruskea)Mies1996U21 miehet alle 81 kg
Čakstiņš, RaivisLatviaV.Zeļonija sporta skola1 kyu (ruskea)Mies1989Miehet yli 100 kg
Calon, JanetteRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Caumont, FlorianRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Charlet, LauraRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Cointot, JoanRanskaPôle Espoir Bourgogne2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 50 kg
Collin, YannisRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Čurkin, ArtjomLatviaV.Zeļonija sporta skola3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Debrie, JulietteRanskaPôle Espoir Bourgogne2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 48 kg
Diop, HabibatouRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Nainen1999U18 tytöt alle 48 kg
Djedidi Martinez, MedhiRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 55 kg
Djoukaev, TurpalSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Dudenaite, Migle LiettuaKaunas1 dan (musta)Nainen1998Naiset alle 78 kg
Dudenaite, MigleLiettuaKaunas1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 78 kg
Duran, GermanViroPõhjakotkas1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 81 kg
Duran, GermanViroTarto Do1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 81 kg
Elonen, HeidiSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1997Naiset alle 57 kg
Elonen, HeidiSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1997U21 naiset alle 57 kg
Eronen, SakariSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Evrard, ClemenceRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 52 kg
Fouillot, NicolasRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Garcia, EmiliaRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 48 kg
Garcia, LauraRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 57 kg
Genestier, LoicRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Georges, GianniRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 50 kg
Gibert-Tomaso, ChloeRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Girard, HugoRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 66 kg
Girardot, TheoRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Gousset, LukasRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 50 kg
Griffond-Boitier, LeonRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Gukovs, JurijsLatviaV.Zeļonija sporta skola1 kyu (ruskea)Mies1986Miehet alle 90 kg
Gunn, AymericRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Haapanen, JoonatanSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Hakkarainen, SanteriSuomiJyväskylä Jigotai2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Halonen, PyrySuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1996U21 miehet alle 81 kg
Hanhikoski, AnttiSuomiLappajärven Veikot1 kyu (ruskea)Mies1978Miehet yli 100 kg
Hänninen, KonstaSuomiPikadon, Pieksämäki1 kyu (ruskea)Mies1996U21 miehet alle 81 kg
Hannula, HenriSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 90 kg
Heinonen, EetuSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Heinonen, EmiliaSuomiOrimattilan JS3 kyu (vihreä)Tyttö2003U18 tytöt alle 48 kg
Heiskanen, TimoSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Helasmo, JoseSuomiMaskun Tempo1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 60 kg
Hellgrén, JannikaSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2000U18 tytöt alle 52 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Herea, AlexandruSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 81 kg
Hermelin, JeremyRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Hirvonen, OskariSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 73 kg
Hirvonen, OskariSuomiOrimattilan JS1 dan (musta)Mies1996U21 miehet alle 73 kg
Hmelnitski, NikitaViroOokami1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Holopainen, JussiSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Holopainen, MatiasSuomiTikkurilan Judokat1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 81 kg
Huhtala, HenriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Hupenija, SandroLatviaV.Zeļonija sporta skola2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Huteau, RemyRanskaPôle Espoir Bourgogne2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Hyttinen, JoniSuomiKiteen Kippon1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 60 kg
Ihme, EemeliSuomiOulun JK3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Istsenko, AleksViroKibuvits2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 90 kg
Jacquemet, MargauxRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Jarrot, LucieRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Jewander, JesperSuomiTurun Judoseura2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Jokinen, NooraSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Nainen1999U18 tytöt alle 57 kg
Jokinen, SeveriSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Jurov, NikitaViroPõhjakotkas3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Jussila, JereSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Juzups, DainisLatviaV.Zeļonija sporta skola1 dan (musta)Mies1982Miehet alle 73 kg
Kaewasa, SikkoSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 73 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1999U18 tytöt alle 70 kg
Kähärä, SaraSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1999Naiset alle 70 kg
Kakko, KatriSuomiLahden JS1 dan (musta)Nainen1993Naiset alle 57 kg
Kaljulaid, Klen-KristoferViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 90 kg
Kanapinskas, PauliusLiettuaRena2 kyu (sininen)Mies1998U21 miehet alle 90 kg
Kanevets, RainerSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Kangasmäki, EemeliSuomiJushinkan, Ähtäri1 dan (musta)Mies1995Miehet alle 73 kg
Kaplas, JiriSuomiMikkelin Judo1 kyu (ruskea)Mies1995Miehet alle 73 kg
Kärhä, ViiviSuomiVantaan Jukara1 kyu (ruskea)Nainen1999U18 tytöt alle 63 kg
Kari, ErkkaSuomiMeido-Kan, H:ki1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 100 kg
Karro, TanelViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies1997Miehet yli 100 kg
Kasatkins, VadimsLatviaV.Zeļonija sporta skola3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 50 kg
Kaup, Caris HelenaViroOokami1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 52 kg
Kautto, JuliaSuomiSobudo2 kyu (sininen)Nainen1998U21 naiset alle 78 kg
Keinänen, NikoSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Kesälä, AakeSuomiJudo-Kan, Espoo2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Khahkaleishvili, RostomiViroGeorgia1 dan (musta)Mies1990Miehet yli 100 kg
Khirchilashvili, KhirchlaSuomiRaahen Judo3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Kikas, ArturViroPõhjakotkas1 dan (musta)Mies1996U21 miehet alle 66 kg
Kiljander, VilleSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1991Miehet alle 73 kg
Klimašauskas, MantasLiettuaSport Club Ipon1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 90 kg
Koivisto, JimiSuomiIisalmen JS1 dan (musta)Mies1996U21 miehet alle 81 kg
Kokkoniemi , Samuel SuomiOulun JK1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Kolari, AnniSuomiJyväskylä Jigotai1 dan (musta)Nainen1991Naiset alle 70 kg
Kont, Carl GustavViroOokami2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Korkeila, VilleSuomiJudo-Kan, Espoo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Körkkö, EliasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 66 kg
Koskinen, SamuliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 66 kg
Kotta, AnetteViroOokami3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 70 kg
Kruklis, RičardsLatviaV.Zeļonija sporta skola2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Kubaev, Sayd-ArbiSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Kuivalainen, JermiasSuomiLahden JS2 kyu (sininen)Mies1996U21 miehet alle 100 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Nainen1999U18 tytöt alle 57 kg
Kujansuu, ElviiraSuomiPorin JS Fudoshin1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 57 kg
Kulmala, RoniSuomiTampereen Judo2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Kundukhov, RomanVenäjäVyborg1 dan (musta)Mies1993Miehet yli 100 kg
Kuntz, AntoineRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Kurttila, HenriSuomiRaahen Judo3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Kurvinen, LisaSuomiOrimattilan JS2 kyu (sininen)Tyttö2000U18 tytöt alle 48 kg
Kuusamo, RoopeSuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Kuusela-Opas, JuhoSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Mies1998U21 miehet alle 66 kg
Kuusik, MattiasViroTarto Do1 dan (musta)Mies1996U21 miehet alle 90 kg
Kuusik, MattiasViroTarto Do1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 90 kg
Laamanen, AatuSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies1995Miehet alle 90 kg
Laamanen, EetuSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 81 kg
Laas, PärtViroAltia1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Laiho, Venla SuomiNummelan Judo3 kyu (vihreä)Tyttö2002U18 tytöt alle 52 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Lambacka, MarkusSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Lambelin, OlivierRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 81 kg
Large, MargauxRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Tyttö2000U18 tytöt alle 57 kg
Laroche, CassandraRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Nainen1999U18 tytöt alle 44 kg
Lehtinen, VäinöSuomiMaskun Tempo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Lehtonen, ElinaSuomiKejubo, Keuruu1 kyu (ruskea)Nainen1987Naiset alle 78 kg
Lehtsalu, DeboraViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Nainen1999U18 tytöt alle 63 kg
Leppälä, JereSuomiPing-Viinit, Nurmijärvi1 kyu (ruskea)Mies1997U21 miehet alle 81 kg
Leppälä , RasmusSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Leppäniemi, VilmaSuomiLappajärven Veikot3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 70 kg
Līdums, AkselsLatviaV.Zeļonija sporta skola3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Liimatainen, JoeSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Lindeman, RogerSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Lindqvist, JonasSuomiShirokawa, Porvoo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Linnakoski, MikkoSuomiNummelan Judo2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Lipard, ViivikaViroPõhjakotkas3 kyu (vihreä)Nainen1999U18 tytöt alle 57 kg
Lokazjuks, DaniilsLatviaV.Zeļonija sporta skola3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Ludvig, SanderViroTarto Do1 kyu (ruskea)Mies1996U21 miehet alle 100 kg
Ludvik, SanderViroTarto Do1 dan (musta)Mies1996Miehet alle 100 kg
Luoma, JuhoSuomiTampereen Judo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 81 kg
Lutsar, MerilinViroAitado3 kyu (vihreä)Nainen1999U18 tytöt yli 70 kg
Lutsar, MerilinViroAitado3 kyu (vihreä)Nainen1999U21 naiset alle 78 kg
Määttä, ArttuSuomiNummelan Judo2 dan (musta)Mies1995Miehet alle 73 kg
Määttä, HenriSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 66 kg
Mairot, NestorRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Maiste, BrittViroAitado2 kyu (sininen)Nainen1998U21 naiset alle 78 kg
Maiste, BrittViroAitado2 kyu (sininen)Nainen1998Naiset alle 78 kg
Mäki, AnttiSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 81 kg
Mäki, AnttiSuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Poika2000U21 miehet alle 81 kg
Mäkinen, OskariSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Malinin, AleksandrViroBudolinn2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Malyshev, IaroslavVenäjäVyborg1 dan (musta)Mies1991Miehet alle 100 kg
Mantrand, BastienRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Marciulionyte, GintauteLiettuaKaunas1 dan (musta)Nainen1996U21 naiset alle 52 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 kyu (ruskea)Nainen1996U21 naiset alle 57 kg
Matikainen, PihlaSuomiMaskun Tempo1 kyu (ruskea)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Mattila, AleksiSuomiRiihimäen JS1 kyu (ruskea)Mies1996U21 miehet alle 73 kg
Mattsson, KlaraRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Nainen1997U21 naiset alle 63 kg
Maublanc, AxelRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Mielty, AleksiSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Millend, Marks OlafViroOokami1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Movsisjan, ArmenViroAudentese Spordiklubi2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 73 kg
Mujunen, JoosuaSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Muotka, SiniSuomiHauve-Kan, Haukipudas3 kyu (vihreä)Tyttö2000U18 tytöt alle 70 kg
Musteta, OanaSuomiÅlands Judoklubb1 kyu (ruskea)Nainen1988Naiset alle 78 kg
Myllymäki, MaximSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Nedvedskaja, NikaViroPõhjakotkas3 kyu (vihreä)Tyttö2000U18 tytöt alle 63 kg
Nemanyte, MigleLiettuaRena1 kyu (ruskea)Nainen1997U21 naiset alle 78 kg
Nemanyte, MigleLiettuaRena1 kyu (ruskea)Nainen1997Naiset alle 78 kg
Niemi, MikkoSuomiTurun Judoseura1 dan (musta)Mies1985Miehet yli 100 kg
Nuorteva, LalliSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 90 kg
Nuriev, DenielViroAudentese Spordiklubi3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 70 kg
Nykänen, NooraSuomiHoljutai, Hollola1 kyu (ruskea)Nainen1999U18 tytöt alle 70 kg
Oinas, WilliamSuomiTikkurilan Judokat1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Oinonen, SiniSuomiHämeenlinnan JS1 dan (musta)Nainen1998U21 naiset alle 52 kg
Olin, ValtteriSuomiVoimailuseura Bodonos1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Ollikainen, EllaSuomiLappeenrannan Kamiza2 kyu (sininen)Nainen1999U18 tytöt alle 52 kg
Pacheco, ClaraRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Tyttö2001U18 tytöt alle 48 kg
Pajunen, RobinSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Paksuniemi, JoonasSuomiKoyama, Rovaniemi2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Päslane, ErikViroSpordiklubi Afina2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Pavlov, PatrickSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 55 kg
Pekkala, JukkaSuomiNinjudo1 dan (musta)Mies1984Miehet alle 73 kg
Perälä, SamiSuomiNinjudo3 dan (musta)Mies1988Miehet alle 66 kg
Perelstein, MarkusViroOokami1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Perrat, MaximeRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Petrov, VictorSuomiVoimailuseura Bodonos2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Plion Bluette, AlexyRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Pöysti, IdaSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Pöysti, NeaSuomiYama-Arashi, Varkaus2 kyu (sininen)Nainen1999U18 tytöt alle 57 kg
Puhm, AslanbegViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 81 kg
Pulkka, EricSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Pulkka, JensSuomiVantaan Jukara2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 50 kg
Puumalainen, JuhoSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1995Miehet yli 100 kg
Puumalainen, MarttiSuomiMikkelin Judo1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 100 kg
Puusepp, SvenViroOokami1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Pyykkö, MarkusSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Mies1998U21 miehet alle 90 kg
Pyykkö, MiskaSuomiLahden JS1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Raveala, KatriSuomiChikara, H:ki3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Razin, NikitaViroPõhjakotkas1 dan (musta)Mies1996U21 miehet alle 73 kg
Razmadze, SandroLatviaV.Zeļonija sporta skola2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Reinvall, JuhoSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1988Miehet alle 66 kg
Repiquet, ArthurRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Rižijs, DanielsLatviaV.Zeļonija sporta skola2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Robertsson, AxelRuotsiStockholms JK1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 55 kg
Rognon, MatteoRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Poika2001U18 pojat alle 50 kg
Romaškins, VladimirsLatviaV.Zeļonija sporta skola2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Ronkainen, TuomasSuomiJudo-Kan, Espoo1 kyu (ruskea)Mies1993Miehet alle 73 kg
Rönkkö, KevinSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 55 kg
Rönkkö, KevinSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 55 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Rönkkö, ThomasSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Rootalu, MattiasViroOokami2 kyu (sininen)Mies1998U21 miehet alle 66 kg
Rossi, EmmiSuomiKuopion JS Tomodachi1 kyu (ruskea)Nainen1996Naiset alle 57 kg
Rossi, EmmiSuomiKuopion JS Tomodachi1 kyu (ruskea)Nainen1996U21 naiset alle 57 kg
Ruoppa, LassiSuomiChikara, H:ki2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Rüsse, SamuelViroAitado1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Rüsse, SamuelViroAitado1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Saar, TannerViroAudentese Spordiklubi1 kyu (ruskea)Mies1996U21 miehet alle 81 kg
Safonov, ViktorViroBudolinn3 kyu (vihreä)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Šakelis, GermansLatviaV.Zeļonija sporta skola2 kyu (sininen)Mies1996U21 miehet alle 73 kg
Sala, MatiasSuomiNummelan Judo1 kyu (ruskea)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Salaseviciute, MigleLiettuaKaunas1 kyu (ruskea)Nainen1999U18 tytöt alle 63 kg
Salaseviciute, MigleLiettuaKaunas1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 63 kg
Salminen, MikaSuomiKirkkonummen JS1 kyu (ruskea)Mies1978Miehet alle 90 kg
Sandell, Christina SuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Nainen1999U18 tytöt alle 52 kg
Sandell, Christina SuomiTurun Judoseura1 kyu (ruskea)Nainen1999U21 naiset alle 52 kg
Savi, MarkusViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 55 kg
Savi, MarkusViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U21 miehet alle 55 kg
Schifrin, PaulViroAitado2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Schifrin, PaulViroAitado2 kyu (sininen)Mies1999U21 miehet alle 73 kg
Seikkula, JadeSuomiKoyama, Rovaniemi1 kyu (ruskea)Nainen1998U21 naiset alle 70 kg
Silde, MikoViroOokami1 dan (musta)Mies1979Miehet alle 100 kg
Sildveer, Hennrich ViroOokami1 dan (musta)Mies1994Miehet yli 100 kg
Sillaste, AgnesViroOokami1 dan (musta)Nainen1993Naiset alle 57 kg
Simanavičius, RokasLiettuaSport Club Ipon1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Skomorohovs, AleksandrsLatviaV.Zeļonija sporta skola2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Smikovskis, DaniilLatviaV.Zeļonija sporta skola2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Sommer, JulesRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Sooniste, BrettViroTarto Do3 kyu (vihreä)Mies1998U21 miehet alle 66 kg
Stepanova, VladaViroBudolinn3 kyu (vihreä)Nainen1999U18 tytöt alle 52 kg
Stupkin, BorissViroSpordiklubi Afina2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 66 kg
Sülla, SimonViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 90 kg
Sülla, SimonViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U21 miehet alle 90 kg
Sundberg, SusannaSuomiHontai Judo, H:ki2 kyu (sininen)Tyttö2001U18 tytöt alle 48 kg
Talvitie, LassiSuomiHämeenlinnan JS2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Tamm, TevolViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 73 kg
Tapio, JoonasSuomiOulun JK1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 66 kg
Tarma, MarkusSuomiMeido-Kan, H:ki2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 60 kg
Taube, MārtiņšLatviaV.Zeļonija sporta skola2 kyu (sininen)Mies1991Miehet alle 90 kg
Terävä, JuusoSuomiFinndai, H:ki2 dan (musta)Mies1991Miehet alle 81 kg
Tervonen, TomasSuomiChikara, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Thongsut, YadaSuomiTikkurilan Judokat3 kyu (vihreä)Tyttö2001U18 tytöt alle 63 kg
Tikkanen, MatiasSuomiJS Sakura, Kuopio1 dan (musta)Mies1990Miehet alle 90 kg
Tkachenko, YuriySuomiGladiator Turku Judo-Samboseura1 kyu (ruskea)Mies1986Miehet alle 100 kg
Tokmatseva, DarjaViroBudolinn3 kyu (vihreä)Nainen1999U18 tytöt alle 63 kg
Tõniste, KristjanViroAudentese Spordiklubi1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 81 kg
Tournier, LauraRanskaPôle Espoir Bourgogne1 kyu (ruskea)Nainen1999U18 tytöt alle 70 kg
Tseburahov, IljaViroBudolinn2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Tüksammel, KarlViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Tüksammel, KarlViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U21 miehet alle 73 kg
Turbin, NikitaLatviaV.Zeļonija sporta skola3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Uusitalo, ToniSuomiTikkurilan Judokat2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 50 kg
Valtonen, TommiSuomiNummelan Judo1 dan (musta)Mies1992Miehet alle 66 kg
Vanatoa, MarkusViroOokami2 kyu (sininen)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Vardja, Daniel MarkusViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 60 kg
Vardja, Daniel MarkusViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U21 miehet alle 60 kg
Vauhkonen, RoopeSuomiKejubo, Keuruu3 kyu (vihreä)Poika2001U18 pojat alle 66 kg
Veijalainen, HennaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1998U21 naiset alle 63 kg
Veijalainen, HennaSuomiOrimattilan JS1 kyu (ruskea)Nainen1998Naiset alle 63 kg
Vepsä, MattiSuomiSuomen Kamppailu-urheilijat2 kyu (sininen)Mies1998U21 miehet alle 73 kg
Verlin, KlausSuomiHontai Judo, H:ki1 dan (musta)Mies1994Miehet alle 81 kg
Viitanen, SamuliSuomiTampereen Judo1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 100 kg
Viitaniemi, NikoSuomiOulun JK2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 60 kg
Viitaniemi, Niko SuomiOulun JK2 kyu (sininen)Mies1999U21 miehet alle 60 kg
Villaume, LucasRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 73 kg
Villem, KalevViroAitado2 kyu (sininen)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Villem, KalevViroAitado2 kyu (sininen)Mies1999U21 miehet alle 81 kg
Viru, Ralf-StivenViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat alle 73 kg
Viru, Ralf-StivenViroAitado2 kyu (sininen)Poika2000U21 miehet alle 73 kg
Vznuzdajevs, PavelsLatviaV.Zeļonija sporta skola3 kyu (vihreä)Mies1999U18 pojat alle 66 kg
Wik, LinusRuotsiStockholms JK1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 73 kg
Willemin, JocelainRanskaPôle Espoir Bourgogne1 dan (musta)Mies1999U18 pojat alle 81 kg
Ylitalo, JoelSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1997U21 miehet alle 60 kg
Ylitalo, VilleSuomiMeido-Kan, H:ki1 dan (musta)Mies1993Miehet alle 66 kg
Zeniauskaitė, RaventaLiettuaSport Club Ipon1 dan (musta)Nainen1996U21 naiset alle 63 kg
Zeniauskaitė, RaventaLiettuaSport Club Ipon1 dan (musta)Nainen1996Naiset alle 63 kg
Žiogelis, MatasLiettuaSport Club Ipon1 kyu (ruskea)Mies1999U18 pojat yli 90 kg
Žiogelis, MatasLiettuaSport Club Ipon1 kyu (ruskea)Mies1999U21 miehet alle 100 kg
Zujev, MartinViroOokami2 kyu (sininen)Poika2000U18 pojat yli 90 kg